kosmonaytis forum


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

kosmonaytis forum
kosmonaytis forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

επικοινωνια
kosmonaytis



Λορέντζο Καριέρε :ο γάμος με την Κατραβά και το νέο επαγγελματικό του βήμα

Πήγαινε κάτω

Λορέντζο Καριέρε :ο γάμος με την Κατραβά και το νέο επαγγελματικό του βήμα Empty Λορέντζο Καριέρε :ο γάμος με την Κατραβά και το νέο επαγγελματικό του βήμα

Δημοσίευση  kosmos Σαβ 14 Μάης 2011, 10:00 am

Λορέντζο Καριέρε :ο γάμος με την Κατραβά και το νέο επαγγελματικό του βήμα 20439B9DD42FB35C715C2921FF827740

Τον γνωρίσαμε μέσα από γνωστό ριάλιτι εργένη και μέσα σε ελάχιστο χρονικό διάστημα τον είδαμε παντρεμένο με δύο παιδιά. Ο λόγος για τον Λορέντζο Καριέρε, του οποίου η σημερινή εικόνα δε θυμίζει σε τίποτα την παλιά.


Τότε γύρναγε στα ξέφρενα πάρτι και διασκέδαζε μέχρι πρωίας με τους φίλους του και τώρα συνεχίζει να ξενυχτάει λόγω των δύο παιδιών που έχει αποκτήσει με τη διευθύντρια προγράμματος του ψυχαγωγικού τομέα του Mega, Έλενα Κατραβά: «Ποτέ στο παρελθόν δε φανταζόμουν τον εαυτό μου παντρεμένο και μάλιστα με δύο παιδιά όμως από τότε που γνώρισα την Έλενα,αναθεώρησα» λέει σε συνέντευξή του.



Η Έλενα Κατραβά και οι δύο γιοι του ,Αλεσάνδρο και Ρομπέρτο είναι το πιο σημαντικό πράγμα στη ζωή του, όπως αποκαλύπτει ο ίδιος στο περιοδικό «People» . «Η Έλενα είναι η γυναίκα μου και σ’αυτή οφείλεται η δημιουργία της ίδιας της ζωής» προσθέτει.



Και στα επαγγελματικά του όμως όλα κυλάνε ρολόι αφού θα παρουσιάζει μαζί με τον Κώστα Φραγκολιά και τον Γιώργο Λιάνο τα «Guinness» στο Μega.



Όπως λέει στο «Guinness World Record Show» θα παρακολουθήσουμε απίστευτες ιστορίες και κατορθώματα ξεχωριστών ανθρώπων με ιδιαίτερες ικανότητες, που ταξίδεψαν από όλο τον κόσμο για να παρουσιάσουν το ρεκόρ τους ή να διεκδικήσουν μια θέση στο διάσημο βιβλίο ξεπερνώντας τον εαυτό τους.



Ο Λορέντζο μίλησε και για τη διάλυση του συγκροτήματος «Φίλοι για Πάντα» το οποίο είχε δημιουργήσει μαζί με τους Νίκο και Γιώργο Ελευθέρα.Οι κακές γλώσσες μπορεί να έκαναν λόγο για άγριο τσακωμό μεταξύ των τριών ο ίδιος ωστόσο το διαψεύδει κατηγορηματικά.
kosmos
kosmos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011
Ηλικία : 43

https://kosmonaytis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης